Kamenné  koberce

Připravili jsme pro Vás nový produkt

Kamenné koberce STACHEMA jsou oblíbené díky své pevnosti, jsou mrazuvzdorné a velmi snadno se aplikují na povrch. Díky své konzistenci a obsahu kamínku vytváří velmi působivý povrch, který ocení zákazník i nejnáročnějšího charakteru. Tento koberec u nás můžete vybírat z 18 variant a lze objednat i s instalací. Zaváděcí cena koberce je 369 Kč/m2 bez DPH.

KAMENNÝ KOBEREC DO INTERIÉRU

NaturIn je systém vhodný k povrchové úpravě soudržných interiérových ploch. Vyznačuje se vysokou estetickou hodnotou, snadnou údržbou a dlouhou životností. NaturIn je vhodný i pro podlahy s podlahovým topením. Celý systém se skládá z přírodního tříděného kameniva a speciálního pojiva. Kamenný koberec NaturIn má výbornou mechanickou odolnost a přídržnost k podkladu. Pro přípravu podkladu se použije NaturIn penetrace SET. Pro podklady, které je nutno chránit před vsakováním vlhkosti (v koupelnách, sprchových koutech atd.), se před pokládkou používá stěrková hydroizolace SANAFLEX WPM DuoSpotřeba: při tloušťce vrstvy 10 mm: 18 kg/1m2 (kamenivo + pojivo)

KAMENNÝ KOBEREC DO EXTERIÉRU

NaturOut je voděpropustný a paropropustný systém určený k povrchové úpravě soudržných exteriérových ploch. Kamenný koberec má vysokou estetickou hodnotu, dlouhou životnost a snadnou údržbu. Systém NaturOut se skládá z přírodního tříděného kameniva a speciálního pojiva. Má protiskluzné vlastnosti. Pro přípravu podkladu se použije NaturOut penetrace SET nebo NaturOut penetrace SET nesavý. Pro podklady, které je nutno chránit před vsakováním vlhkostí (balkóny, ploché střechy atd.), se před pokládkou používá stěrková hydroizolace SANAFLEX WPM Duo.
Spotřeba: při tloušťce vrstvy 12–15 mm: cca 21 kg/1 m2 (kamenivo + pojivo)

KAMENNÝ KOBEREC NA STĚNY A STROPY

NaturWall je systém vhodný k povrchové úpravě soudržných svislých stěn a stropů, u kterých je požadována dlouhá životnost, snadná údržba, odolnost vůči oděru a vysoká estetická hodnota. Celý systém NaturWall se skládá z přírodního tříděného kameniva a speciálního pojiva. NaturWall má vysokou přídržnost ke všem běžným savým i nesavým stavebním materiálům. Pro úpravu povrchu před aplikací se používá spojovací můstek NaturWall penetrace SET. Pro podklady, které je nutno chránit před vsakováním vlhkosti (stěny v koupelnách, sprchových koutech atd.), se před aplikací používá stěrková hydroizolace SANAFLEX WPM Duo, následně pak NaturWall penetrace SET. Kamenný koberec NaturWall je snadno zpracovatelný a aplikovatelný.
Spotřeba: dle tloušťky vrstvy a velikosti kameniva:
při tloušťce vrstvy 6–8 mm: cca 15 kg/1 m2 (kamenivo frakce 2/4 + pojivo)
při tloušťce vrstvy 8–10 mm: cca 13 kg/1 m2 (kamenivo frakce 4/8 + pojivo)

© 2022 FineNet – Na netu v pohodě