NÁŠ Sortiment

Barvy InteriérovéBarvy Interiérové

Nabízíme interiérové barvy značky Caparol a Alpina. Používají se na veškeré běžné plochy stěn a stropů ve vnitřních místnostech u novostaveb i v restaurátorském sektoru. Postup nanášení: natíráním, válečkem, stříkáním. Namícháme Vám více jak 1.200.000 odstínů barev dle množství na počkání. Vybrat si můžete z rozsáhlého vzorníku, který Vám ochotně poskytne náš proškolený personál.

Barvy FasádníBarvy Fasádní

Fasádní barvy se obecně skládají z několika složek, z nichž nejdůležitější je pojivo. Podle pojiva se nátěrové hmoty dělí na silikátové, silikonové a disperzní. Používají se na vápenocementové omítky, štuky a stěrky. Pokud se přetírá zateplovací systém, je doporučeno použít barvu stejné báze jako má původní pastovitá fasádní omítka. Jednotlivé typy barev se liší svou paropropustností. Nejvíce paropropustná je silikátová barva, poté silikonová a nejméně paropropustná je akrylátová barva.  

Laky a LazuryLaky a Lazury

Vodouředitelné a rozpouštědlové laky a lazury určené k povrchové úpravě dřeva v exteriérech a interiérech. Laky mají výhodu, že se dají tónovat do mnoha odstínů barev. Dle vzorníku si u nás můžete vybrat nejvhodnější odstín pro Vaši potřebu. Prodáváme také  laky na velmi namáhané povrchy, které disponují výbornou odolností a větší vrstvou nátěru.

Oleje a vosky "OSMO"Oleje a vosky "OSMO"

OSMO jsou nátěry na dřevo, které prověřil čas, zkušenost a moudrost. Jsou vyrobeny na bázi přírodních olejů a vosků. Chrání dřevo zevnitř i z vnějšku, nevytváří film ale vytvoří ochranný povrch s otevřenými póry, díky kterému může dřevo dýchat. Nátěry lze jednoduše i lokálně renovovat. Neodprýskávají, nepraskají a neodlupují se. Dřevu vytváří dokonalý povrch s dobrou odolností. Jsme výhradním prodejcem v naší lokalitě.

OmítkyOmítky

Minerální omítková hmota určená na hladké nebo strukturované povrchy. Vhodná i jako povrchová úprava zateplovacích systémů Capatect. Jemná minerální omítka k vytváření hladkých nebo strukturovaných povrchů na zateplovacích systémech Capatect, ale i jádrových omítkách a dalších podkladech ve vnějším i vnitřním prostředí. Po nátěru vhodnou fasádní barvou poskytuje dobrou ochranu proti vlivům povětrnosti.

Zateplovací systémyZateplovací systémy

Tepelnětechnické parametry zajišťuje vrstva tepelné izolace, která může být v zateplovacích systémech tvořena z většiny tuhých tepelných izolací na trhu. Obvykle to je pěnový polystyren, desky nebo lamely z minerálních vláken, případně materiály na bázi polyuretanu a polyisokyanurátu. Tepelná izolace se obvykle lepí a kotví k připravenému pevnému a soudržnému podkladu. Způsob lepení a kotvení je stanoven v technologickém předpisu výrobce, případně v projektu.

TerasyTerasy

U nás najdete širokou nabídku dřevin, které jsou vhodné pro použití pod širým nebem.. Každá z našich terasových podlah má svůj charakter a tím pádem vytváří nenapodobitelnou scenérii. Jedno ale mají společné: Jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a tvarově stálé.

Kamenné koberceKamenné koberce

Kamenný koberec se ve Vaší zahradě nebo na Vašem pozemku hodí především jako finální úprava nových i starých betonových povrchů. Je to směs přírodních říčních oblázků a epoxidové pryskyřice s pojivem.

PříslušenstvíPříslušenství

Zákazníci si u nás mohou vybrat i z bohatého příslušenství. Štětce, válečky, vaničky, lepicí pásky, nože, plachty, silikony a spoustu dalšího sortimentu. Přijďte k nám nakoupit a přesvědčte se sami, těšíme se na Vás.

Výrobce Caparol Výrobce Osmo Výrobce Eternal Výrobce Colorit Výrobce Alpina Výrobce Color Expert Výrobce Spokar Výrobce Berner Výrobce Soudal