Produkty Colorlak

Společnost COLORLAK patřící mezi nejvýznamnější české výrobce nátěrových hmot, nabízí svým zákazníkům široký sortiment různých druhů barev, laků, lazur a dalších produktů z tohoto odvětví. Tato společnost se zabývá výrobou a prodejem nitrocelulózových, nitrokombinačních, chlorkaučukových, lihových a olejových nátěrových hmot. Mezi jejich výrobky dále patří pomocné přípravky, syntetické, akrylátové, polyuretanové a vodou ředitelné nátěrové hmoty. Významnou roli hrají také aerosolové výrobky.

 

barvy na dřevo a kov, malířské barvy, barvy ve sprejích, nátěrové hmoty

Firma Colorlak vyrábí velmi pestrý sortiment barev a laků na dřevo, kovy, beton a minerální podklady. Produkce zahrnuje také barvy ve sprejích, ředidla a další pomocné přípravky. 

65% výroby je určeno malospotřebitelům. Mezi nejprodávanější skupiny produktů patří lazurovací laky řady ProDřevo, základní a vrchní barvy řady ProKov a laky, vrchní barvy a jednovrstvé barvy řady Univerzál. Specialitou firmy jsou nátěrové hmoty ve sprejích a výrobky řady ProBeton. Řada ProInteriér zahrnuje bílé i tónované malířské barvy. K nejnovějším trendům v nabídce nátěrových hmot patří masové zavedení univerzálního TÓNOVACÍHO SYSTÉMU COLORLAK (TSCL). Konkrétně dvou samostatných řad DEKOR a PROFI. Dalším univerzálním tónovacím systémem je Multicolor 2001. 

35 % produkce dodává pro průmyslový trh. Její produkty se aplikují především ve strojírenství, dřevozpracujícím průmyslu, stavebnictví, ale také pro vodorovné značení komunikací. Prodej velkým průmyslovým odběratelům zajišťuje přímo z COLORLAKu. Napojení na vlastní výzkumně vývojovou základnu dovoluje pružně reagovat a uspokojovat požadavky zákazníků. K tomu přispěli také instalací průmyslového tónovacího automatu (PTA) umožňujícího výrobu nátěrových hmot v libovolné odstínové škále již od 5 kg v termínu do 24 hodin. 

Mateřský závod ve Starém Městě je výrobním komplexem, ve kterém využívá nejnovější technologie a postupy. Společnost nabízí kromě standardní produkce také možnost využití moderních výrobních kapacit především pro plnění různých výrobků do aerosolového balení, jsou také schopni vyrábět podle dodané receptury. Mezi její služby patří odstraňování starých nátěrových systémů z kovových povrchů, případně regenerace odpadních rozpouštědel. 
Trvalé zajištění vysoké kvality výroby s ohledem na ochranu životního prostředí je hlavním rysem firemní strategie. Důkazem toho je propůjčení loga Responsible Care, které je známkou odpovědného podnikání v chemii. Od roku 1996 jsou rovněž držiteli certifikátu systému řízení jakosti ISO 9001 a od roku 2002 také certifikátu systému řízení environmentu ISO14001. 

V rámci podpory prodeje pořádá obchodní semináře, školení, prezentace a účastní se odborných výstav a veletrhů. S cílem eliminovat dopady na životní prostředí vzdělává zákazníky, distributory a veřejnost v oblasti bezpečného používání poskytovaných výrobků. Firma Colorlak sponzoruje mnohé sportovní a kulturní akce. Část sponzorských darů je určena také na údržbu kulturních památek a podporu činností neziskových organizací z oblasti ochránců přírody a charity. 

Naším světem jsou barvy. Barvy kvalitní a šetrné k životnímu prostředí. 
Barvy, jejichž vlastnosti ocení každý laik i profesionál.

 

 

Výrobce Caparol Výrobce Osmo Výrobce Eternal Výrobce Colorit Výrobce Alpina Výrobce Color Expert Výrobce Spokar Výrobce Berner Výrobce Soudal