Aktuality

Kamenné koberce stachema

Připravili jsme pro vás nový produkt !

Kamenné koberce STACHEMA jsou oblíbenné díky své pevnosti, jsou mrazuvzdorné a velmi snadno se aplikují na povrch. Díky své konzistenci a obsahu kamínku vytváří velmi působivý povrch, který ocení zákazník i nejnáročnběšího charakteru. Tento koberec u nás můžete vybírat z 18 variant a lze objednat i s instalací. Cena koberce je za zaváděcí cenu 369 Kč/mbez DPH.

Celý článek >

Kamenné koberce stachema

Caparol ColorExpress Tónování

ColorExpress je tónovací technologie společnosti Caparol. Každé z více než 1.500 instalovaných tónovacích zařízení disponuje obsáhlou databází více než 5 milionu tónovacích receptur. Veškeré barevné odstíny mohou být prostřednictvím této moderní technologie v nejkratším čase připraveny vždy tam, kde je zákazník potřebuje. Také veškeré odstíny, které byly vytvořeny na zakázku pro konkrétního zákazníka, jsou v paměti zařízení trvale uloženy a mohou být kdykoliv k dispozici.

Po léta vyvíjená a zdokonalovaná technologie má nejširší paletu nabízených produktů, od fasádních a vnitřních barev, lazurovacích a stěrkových technik pro interiéry, přes omítky, ochranné nátěry konstrukčních betonů a betonových podlah, až po laky a lazury. Jedinou technologií je tedy možné zásobit operativně tónovaným zbožím širokou řemeslnickou obec.

Celý článek >

Caparol ColorExpress Tónování

Produkty Colorlak

Společnost COLORLAK patřící mezi nejvýznamnější české výrobce nátěrových hmot, nabízí svým zákazníkům široký sortiment různých druhů barev, laků, lazur a dalších produktů z tohoto odvětví. Tato společnost se zabývá výrobou a prodejem nitrocelulózových, nitrokombinačních, chlorkaučukových, lihových a olejových nátěrových hmot. Mezi jejich výrobky dále patří pomocné přípravky, syntetické, akrylátové, polyuretanové a vodou ředitelné nátěrové hmoty. Významnou roli hrají také aerosolové výrobky.

Celý článek >

Produkty Colorlak

20% SLEVA NA VENKOVNÍ PAPÍROVÉ PÁSKY

Připravili jsme pro Vás 20% slevu na venkovní papírové pásky značek STORCH a SPOKAR různých barev. Akce platí do vyprodání zásob.

Celý článek >

20% SLEVA NA VENKOVNÍ PAPÍROVÉ PÁSKY

Výrobce Caparol Výrobce Osmo Výrobce Eternal Výrobce Colorit Výrobce Alpina Výrobce Color Expert Výrobce Spokar Výrobce Berner Výrobce Soudal